Kárpátinfo.net


| 2021. 11. 19. – 10:30 | Kárpátalja |
A meccsen az ukrajnai polgármesterek válogatottja bizonyult jobbnak. Fotó: Babják Zoltán Facebook-bejegyzése

Hirdetés

A Barátság stadionban labdarúgó-mérkőzésre került sor a Beregszászi Városi Tanács csapatának, illetve az ukrajnai polgármesterek válogatottjának részvételével.

A meccs teljesen barátságos jellegű volt - tudatta Babják Zoltán polgármester közösségi oldalán.

A beregszászi csapat Mikola Miscsenko és Olekszandr Szilcsenko, a városi tanács munkatársai góljainak köszönhetően előnyt szerzett, ám végül a vendégek bizonyultak jobbnak - emelte ki városunk első embere.

A második félidőben a polgármesterek válogatottja ugyanis átvette a kezdeményezést, s 6-2-re győzött.

Babják Zoltán kiemelte, jó dolog, hogy az Ukrajna minden részéből érkezett vendégek városunkat választották ahhoz, hogy csapatuk felkészüljön az Európa-bajnokságra.

Hangsúlyozta továbbá, hogy Beregszászban járt Szerhij Kovalec ismert ukrán labdarúgó és edző is, aki a Kijevi Dinamóban, valamint a holland FC Twente labdarúgócsapatában, illetve az ukrán válogatottban is játszott.

"A vendégeket köszöntve arra kértem őket, hogy miután hazatérnek közösségeikbe, mondják el, hogy jó és békés emberek élnek a Beregszászi kistérségben, ahogy azt itteni tartózkodásuk során is megtapasztalhatták" - zárta gondolatait a polgármester.

Hirdetés

Kövessen minket a Facebook, az Instagram, a Telegram és a Google News oldalainkon.

Hirdetés