A férfi ellen több jegyzőkönyvet állítottak ki. A bírság teljes összege 54 400 hrivnyát tett ki
Fotó: a Kárpátaljai Járőrszolgálat Facebook-bejegyzése
Hirdetés
Június 14-én éjfél körül Munkácson, a Puskin utcában az ellenőrök közlekedési szabálysértések miatt állítottak meg egy Volkswagen személygépkocsit.
Az iratok ellenőrzése során a járőrök megtudták, hogy a Munkácsi Városi Járásbíróság megvonta a sofőrtől annak vezetői jogosítványát.
Mivel a sofőr nem tett eleget a bírósági határozatnak, a járőrök a helyszínre nyomozókat hívták ki.
Ráadásul a beszélgetés során a járőrök a kábítószer fogyasztásának jeleit vették észre. A férfit egy orvosi intézményben vizsgálták meg.
A narkológus következtetése pozitív lett.
Az ellenőrök több közigazgatási jegyzőkönyvet állítottak ki a szabálysértő ellen. A bírság teljes összege 54 400 hrivnyát tett ki – olvashatjuk a Kárpátaljai Járőrszolgálat Facebook-oldalán.
Hirdetés
Korábban hírt adtunk arról, hogy több mint 71 ezer hrivnyára büntettek meg egy szabálysértő sofőrt Kárpátalján. Az ellenőrök közlekedési szabálysértés miatt megállítottak egy VAZ 21053 márkájú gépkocsit.