Január 17-én kijevi idő szerint 19 óra körül a járőrökhöz garázdálkodás miatt érkezett bejelentés. Fotó: a Kárpátaljai Járőrszolgálat Facebook-bejegyzése
Hirdetés
Január 17-én kijevi idő szerint 19 óra körül a járőrökhöz garázdálkodás miatt érkezett bejelentés. Az eset Ungváron, a Konopljani utcában történt.
A helyszínre érkezett járőrök a TOR tagjaival együtt átvizsgálták a környező területeket és azonosították a feljelentőt.
A férfi elmondta, hogy konfliktusa volt ismeretlenekkel.
Hozzátette, egyikük kezében valószínűleg lőfegyver volt. A konfliktus után a két férfi ismeretlen irányba indult el.
A helyszín ellenőrzése során a járőrök lövedékhüvelyeket is találtak.
Az ellenőrök megtették a megfelelő intézkedéseket, majd a közelben felfedeztek két férfit, akik hasonlítottak a feljelentő által leírtakhoz.
Az egyik polgár kezében fegyverre hasonlító tárgy volt.
A férfiak megerősítették, hogy négy lövést adtak le, de tettük okát nem magyarázták el.
A járőrök a helyszínre a nyomozókat hívták ki és átadták nekik az ügyet - olvashatjuk a Kárpátaljai Járőrszolgálat Facebook-oldalán.
Hirdetés
Korábban hírt adtunk arról, hogy hamis bankjeggyel fizetett egy férfi Ungváron. A férfi nem tudta elmagyarázni, honnan szerezte a 100 dollárt.
Forrás
Kövessen minket a Facebook, az Instagram, a Telegram és a Google News oldalainkon.